Blog Authors Blog Authors

Damian Sałkowski

CEO Senuto. Mistrz Polski SEO A.D. 2013. Od kilku lat realizuje projekty z zakresu marketingu internetowego dla dużych (PZU, Microsoft, Hochland, Zumi.pl, Sage czy IKEA) i małych przedsiębiorstw, także na rynkach zagranicznych.
senuto

Karol Soja

Head of SEO w Vestigio, wcześniej specjalista SEO w Wirtualnej Polsce i Money.pl. Czerpie satysfakcję ze swojej pracy nieprzerwanie od 2012 roku. Największą przyjemność sprawiają mu wszelkiego rodzaju analizy oraz obserwowanie efektów swoich działań. Chętnie przekazuje swoją wiedzę innym. Dzień pracy bez MS Excel jest dla niego dniem straconym.

Krzysztof Marzec

CEO DevaGroup, agencji Partner Google Premier i Google Rising Star. Trener SEO, Google Ads & Analytics. Sędzia European Search Awards. Autor szkoleń i artykułów oraz dwóch książek z tej tematyki, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. Pracował dla takich marek, jak: Allegro.pl, DaWanda, Neo24, Shoper.pl, Conrad.pl, Interia.pl, Grupa RMF czy Wydawnictwo Bauer. Specjalizuje się w strategiach wykorzystujących analitykę cyfrową do optymalizacji działań.

Dawid Medwediuk

Specjalista On-Page SEO w dawidmed.com. Pasjonat Search Engine Marketingu, nowych technologii i gadżetów. Fascynuje go web development i pochłania analiza danych. Prywatnie słucha The Offspring i interesuje się historią XX wieku.

Karolina Matyska

Content Marketing Manager w Senuto. Z content marketingiem związana od 2016 roku. W Senuto pełni pieczę nad szeroko rozumianym contentem, łącząc pracę z zainteresowaniami. W wolnym czasie podróżuje, uczy się portugalskiego, a kiedy może, przesiaduje w warszawskich kawiarniach z dobrą książką na kolanach. Kontakt: k.matyska@senuto.com
Senuto

Justyna Mądro

Marketing Manager w DevaGroup. Prowadziła wykłady z zakresu marketingu i reklamy w sieci na studiach podyplomowych Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Realizowała działania promocyjne dla takich marek jak Mercedes-Benz, Subaru Polska, Viola Piekut, DRPharma. Zajmowała się opracowaniem i wdrożeniem strategii promocji oraz prowadzeniem działań content marketingowych dla serwisu Anny Starmach.

Mateusz Winkler

Profesjonalny copywriter i ekspert od digital marketingu z ogromnym zamiłowaniem do nowych technologii (szczególnie marketing automation). Prowadzi swój blog (mateuszwinkler.pl), a także z chęcią pisze gościnnie dla zaprzyjaźnionych serwisów. Prywatnie fan tatuaży i serii Star Wars.

Jakub Zeid

SEO Specjalista w krakowskiej agencji DevaGroup. Absolwent "Informatyki i Ekonometrii" na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W swojej pracy na co dzień zajmuje się tworzeniem audytów, optymalizacją oraz prowadzeniem kampanii SEO dla sklepów i serwisów internetowych.

Joanna Pierzynka

Specjalistka SEO @ Andrew Lucas London oraz Key Studios. Specjalizuje się w optymalizacji technicznej i analizie danych. Prywatnie fanka elektroniki, gier komputerowych oraz paintballa. W wolnym czasie rozkręca i naprawia urządzenia elektroniczne lub streamuje swoje postępy w grach.

Łukasz Suchy

Senior SEO Specialist w DevaGroup. Prowadzi szkolenia z zakresu tworzenia, optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. Wykładowca studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i kompleksowej weryfikacji serwisów internetowych pod kątem SEO. Dla klientów przygotowuje strategie działań oraz propozycje zmian i optymalizacji stron www, które mają na celu zwiększenie ich efektywności i widoczności.

Anna Antczak

Anna Antczak - SEO Specialist w MakoLab. Z branżą SEO związana od 4 lat. Przygodę z optymalizacją stron pod wyszukiwarki rozpoczęła już na studiach, kiedy sama informatyka to było dla niej za mało. Swoje doświadczenie budowała z początku na mniejszych, a po 2 latach już na średnich i większych serwisach internetowych, w tym liderach branży e-commerce, farmaceutycznej czy budowlanej. Prywatnie lubi spędzać czas rodzinnie, m.in. z adoptowanymi 2 psami, a także śledzić wątki związane z urządzaniem wnętrz.

Łukasz Kołodziejczyk

Specjalista SEO pracujący dla Onetu. Każdego dnia zmaga się z wyzwaniami związanymi z rozwojem serwisów tematycznych z wielomilionowym ruchem. Miłośnik analityki dbający o to aby każda decyzja miała oparcie w konkretnych danych. Zawsze stara z morza informacji wyłowić to co najważniejsze. Chętnie dzieli się wiedzą realizując się jako prelegent oraz poprzez publikacje branżowe. Wierzy w to, że marketing internetowy i analityka to dziedziny mające praktyczne zastosowanie w wielu obszarach.