Raporty w Audycie SEO

Precyzyjne raporty w SENUTO.

Audyt Techniczny

Techniczne elementy do poprawy na twojej stronie.

W raporcie „Audyt Techniczny” znajdziesz najważniejsze elementy techniczne wymagające poprawy. Audyt techniczny pozwoli Ci wyeliminować najpoważniejsze błędy na stronie.

audyt
meta

Meta Dane

Prosta eliminacja błędów w meta danych.

Dzięki raportowi „Meta dane” znajdziesz za krótkie, za długie, bądź zduplikowane elementy w meta danych twojego serwisu.

Robot

Dokładny crawl serwisu.

Robot link po linku bada strukturę serwisu. Do każdej podstrony dodaje najważniejsze informację z punktu widzenia SEO takie jak meta dane, czy nagłówki.

robot
speed

Szybkość Witryny

Lepsza szybkość ładowania twojej witryny.

Dzięki integracji z Page Speed Tool od Google raport dostarcza dokładnych informacji na temat szybkości witryny, daje również wskazówki, które pomagają poprawić jej szybkość.

Strony Docelowe

Identyfikacja najważniejszych dla SEO podstron.

Na podstawie podanych słów kluczowych SENUTO dobierze najbardziej odpowiednie dla nich strony docelowe i podpowie jak je poprawić pod kątem wybranych słów kluczowych.

stronydocelowe
stanindeksowania

Stan Indeksowania

Ilość podstron zaindeksowanych w wyszukiwarce.

Raport „Stan Indeksowania” dzień po dniu sprawdza liczbę zaindeksowanych podstron w wyszukiwarce. Te dane możesz połączyć z Google Analytics, – dzięki czemu sprawdzisz jak ilość zaindeksowanych podstron wpływa na ruch w serwisie.

Dostępność Witryny

Sprawdź czy twoja witryna zawsze działa.

SENUTO kilka razy dziennie sprawdza, czy twoja witryna działa. Jeżeli witryna nie odpowiada poinformujemy Cię o tym! W raporcie „Dostępność Witryny” sprawdzisz dostępność witryny w interwałach czasowych.

dostepnosc
sugestie

Sugestie Słów Kluczowych

Sugerujemy dodatkowe słowa kluczowe do kampanii SEO.

Na podstawie wprowadzonych przez Ciebie słów kluczowych zasugerujemy Ci dodatkowe słowa, które mogą być ważne dla kampanii SEO.

 

Zmiany

Strona zawsze pod kontrolą.

SENUTO na bieżąco monitoruje stronę internetową wychwytując poważne dla SEO zmiany. Jeżeli z witryną będzie działo się coś niepokojącego poinformujemy Cię o tym!

zmiany